מרכז מבקרים יקב פאר!
סיורים, טעימות יין ומטבח יצירתי!

מרכז המבקרים של יקב פאר ממוקם במתחם היקב ומשקיף על נוף ציורי של עמק שורק והרי יהודה.

מרכז המבקרים שלנו משובץ באוסף עתיקות מרשים מארץ ישראל היפה והישנה.

השילוב של נוף בראשיתי יפיפה ומבנה כפרי אותנטי אשר פזורים בו פריטים עתיקים ייחודיים ומיוחדים, משרה אווירה כפרית ייחודית וקסומה ותחושה של קבלת פנים חמה וביתית.

המפגש של אורחי המרכז עם עתיקות ארץ ישראל פורט על נימי הנפש ומעיר זיכרונות ילדות מרגשים, השיח שנוצר סביב העתיקות המעלים זיכרונות ילדות, מאפשר לחיבור בין דורי של אורחי המקום.    

במרכז המבקרים, מגוון אפשרויות לסיור ואירוח של חברות עסקיות, כוחות הביטחון, צה"ל, משטרת ישראל וכן קבוצות חובבי יין בתיאום מראש.

אנו מזמינים אתכם לביקור הכולל סיורים מודרכים בכרם ביקב ובמרכז המבקרים. הסיור כולל גם תצפית במרפסת הנוף וביקור בחדר העתיקות.

ניתן לשלב טעימות יין

בחנות היקב תוכלו לרכוש מהיינות המשובחים שלנו.

סדנת טעימת יין

יקב פאר מזמין אתכם.ן לסדנת יין, בה תחוו, תלמדו ותעמיקו באופן שבו טועמים יין, בסגנונות היין השונים הן מבחינת זנים הן מבחינת סגנונות ייצור והן מבחינת איזורים בעולם. מאחר ועולם היין לעיתים קרובות נתפש כמתנשא, וטכס טעימת היין נתפש כמעשה שנועד להרשים אחרים, מטרת הסדנה היא להנגיש את היין לכולם, לחוות את הערך המוסף בטעימה וניתוח יין באופן מקצועי ולא סתם כשתיה של עוד משקה אלכוהולי.

הסדנה מיועדת לחובבי יין לחברות עסקיות, כוחות הביטחון, צה"ל משטרת ישראל וקבוצות חובבי יין.

סדנה בסיסית של שעה או כמה שעות

סדנה מתקדמת בת 3 מפגשים, כל מפגש בן 3 שעות.  בכל מפגש נטעם יינות שונים.

במשך השיעורים נטעם יינות הן של יקב פאר, הן יינות ישראליים והן יינות חול  בצורה עיוורת תוך מתן דגש על ניתוח היין ואופן טעימתו בצורה מקצועית.

כל היינות כשרים.

ערבי יינן

ערב אינטימי עם היינן/ית בו תטעמו יחד יינות מיוחדים, תקבלו הסבר פרטני על תהליכי הייצור המיוחדים שקורים כאן ביקב, תשמעו פילוסופיות מעניינות מניסיון חיים וידע עשיר שהם צברו בעולם היין.
ישנה אופציה לקיים את הערב במרפסת היקב עם נוף לכרמים וכן אפשרות שאנחנו נגיע אליכם.

גלריית תמונות

סיורים ביקב פאר

יקב פאר מזמין אוהבי ואוהבות יין לסיור מסקרן ומרתק ביקב. סיור שבו נקבל מושגים של ייצור יין, נטעם מיינות היקב, נדבר על הכרמים, נגלה שוב עולם יישן במרכז המבקרים ונבקר בחדרי ייצור היין וחדרי החביות.

הסיור מלווה במזיגה, טעימה והסבר על מגוון יינות היקב תוך הסבר על ייחודו של כל יין, מקורות ההשראה והטעמים שמייחדים כל יין ויין.

הסיורים מותנים בתיאום מראש.

בטלפון

או מלאו פרטים

דילוג לתוכן