א י ר ו ע י ם ב י ק ב

אירועים ביקב

מפגשים סביב יין, אוכל מוקפד ונוף מרהיב

מפגשים עסקיים, אירועי חברה, סעודות משפחתיות, וארוחות חברים מושקעות.
עם אוכל מעולה, היין הייחודי של היקב ונוף ולוקיישן מרהיבים.
מארחים אירועים עד 100 איש.

 

המקום

מ ש ק ע י נ י

פאר – משק עיני שבמושב טל שחר מביא לכם חוויה ייחודית ואמיתית שמשלבת את היסטוריה של המקום שבו אנחנו נמצאים יחד עם חוויה איכותית של יין, אירוח ומרכז מבקרים. במתחם הכפרי שלנו שמשקיף על נופי שפלת יהודה ועל הישוב היהודי הקדום וההיסטורי בית פאר.

החוויה הקולינרית

מ ש ת ה פ א ר - א ו כ ל ש ו ר ש י מ ו ק פ ד

חוויה קולינרית מיוחדת המבוססת על אוכל שורשי מוקפד. אנחנו מחברים טכניקות מודרניות מדויקות ומוקפדות אל עולם האוכל הקדום המתבסס על ארבעת היסודות אש, מים, אוויר ואדמה.

אש במעשנות ובגרילים שהאוויר מפיח בהם חיים לעשייה. המים שמשתלבים לתוך הטכניקות המודרניות של חליטה ובישול, וכמובן האדמה שממנה הכול מתחיל – הירקות, בעלי החיים והאוויר. בפאר יש לנו חיבור עמוק לשורשים, לאדמה שעליה אנו יושבים, למקום שבו אנו נמצאים ולאנשים שסביבנו. זו ההשראה שלנו והבסיס ליצירה הקולינרית. ביקב פאר יש אווירה כפרית, עתיקות מהאזור, כלים חקלאיים מסורתיים, וכל אלה מחברים אותנו אליכם המבקרים והסועדים.

חומרי הגלם שאנחנו משתמשים בהם הם עונתיים בלבד ומגיעים מהחקלאים שמגדלים באזורנו.

אנו מייצרים לכם חוויית בשרים, דגים וירקות מהמעשנה ומהגרילים באירוח ביתי מוקפד ובליווי יין משובח.

האיש מאחורי האוכל

שף ג'ניה אלכסנדרוביץ

את החוויה הקולינרית של משתה פאר מוביל השף ג'ניה אלכסנדרוביץ'.

השף אלכסנדרוביץ’ מבשל בעשור האחרון במטבחים מגוונים, במסעדות שף ובאירועים בכפר. כיום הוא מבשל יחד עם זוגתו במטבח היקב. האוכל מבוסס על טכניקות שנרכשו במהלך דרכם. אוכל שהטעמים בו עזים, מעושנים וכבושים.

המתחם

מ ת ח ם כ פ ר י מ ו ל נ ו ף מ ר ה י ב

יקב פאר שוכן במושב טל שחר במתחם כפרי קסום ומיוחד. היקב משקיף לנוף מרהיב של שפלת יהודה ועמק שורק. נוף של שדות חקלאיים, טבע והיסטוריה, המשתנה כל יום וכל עונה.

אנחנו מארחים ביקב מפגשים עסקיים, סעודות חברים, אירועים משפחתיים וחתונות. המתחם הוא אינטימי מאפשר אירועים עד 100 איש באולם המרכזי או סעודות סביב שולחן של עד 40 איש שחדר האירוח הפנימי.

יצירת קשר והשארת פרטים