החבית שלי

חלמתם לייצר יין שתוכלו להגיד:
זה היין שלי! אני הייתי חלק מהיצירה שלו! אני בחרתי את זן הענבים, אני בחרתי את השמרים, אני הייתי שותף מלא להחלטות שמתבצעות בתהליך ייצור היין, ובסופו של תהליך קסום זה יש יין עם התויות שלי עליו!

היי, אנחנו פה להגשים לכם את החלום הזה!

יקב פאר רוצה להעניק לכם את כל האמצעים הדרושים להגשמת החלום ולחוויה המסעירה של ייצור יין פרימיום פרטי – שלכם שלכם!

בית-ספר1-1024x682

אנו נלך יד ביד בתהליך מרתק שמתחיל בתכנון הייצור טרום עונת הבציר, ממשיך בבחירת הענבים שיתאימו בצורה אופטימלית לסגנון היין אותו אתם אוהבים ומשם אל ייצור היין עם כל הציוד המקצועי, הליווי היינני של אריאל ביר וגלית רביב, שירותי מעבדה מתקדמים, בחירה משותפת של סוג הבקבוק, השעם וכן קבלת החלטות בנושא חביות , אופן יישון היין, מועד הביקבוק וכו.

התהליך יתנהל בצורה מקצועית מוקפדת ומותאמת לכל לקוח באופן אישי.

ייצור חבית יין פרטית

אם אתם עסק, קבוצת חברים או בני משפחה חובבי יין, ותמיד חלמתם לקחת את התחביב הזה צעד אחד קדימה – זו ההזדמנות שלכם! אתם מוזמנים לייצר אצלנו את היין הפרטי שלכם.

ביקב פאר אנחנו רוצים שתלמדו לגלות ומאפשרים לכם לחוות את החוויה המסעירה והמרגשת של ייצור חבית יין פרטית שלכם (ואפילו אם תרצו, אפשר לייצר דמיג'ן של 54 ליטר) היין שלכם שלכם, בתהליך מרתק שמתחיל בתכנון הייצור טרום עונת הבציר, ממשיך בבחירת הענבים המתאימים ומשם אל עונת הבציר עם הסחיטה והתסיסה, ומסתיים בבחירת החביות ויישון היין, עד הבִקבוק עם התווית הייחודית שלכם. והכול בליווי צמוד של יינן היקב אריאל ביר והצוות המקצועי שלו.

התקשרו אלינו:

או שתשאירו את פרטיכם כאן וניצור איתכם קשר בהקדם.

יצירת קשר והשארת פרטים

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ